www.hepsiciler.3forum.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.hepsiciler.3forum.biz

Hepimiz Birimiz, Birimiz Hepimiz İçin

AnasayfaPortalliGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Abode Photoshop Dersleri

YazarMesaj
[Viş_Ne]
!! Cemreci_Admin !!
!! Cemreci_Admin !!
[Viş_Ne]

Abode Photoshop Dersleri Empty
MesajKonu: Abode Photoshop Dersleri   Abode Photoshop Dersleri Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 11:17 pm

Arkadaşlar artık Abode Photoshop dersleri veriyorum. Şimdi arkadaşlar listeye adını yazdırmak isteyenler buraya adlarını ve üye adlarını yazacaklar...
Şimdi nasıl öğreteceğime geçiyorum. Siz Abode Photoshop'u almış ve profösyonel olmadan kullanıyor olabilirsiniz ama artık iş değişecek. Evinizde yoksa alıyorsunuz (çok pahallı değil 10 YTL bir şey) eğer alamam diyorsanız demoyu indirip Kaydet değil Çalıştır veya Aç diyoruz arkadaşlar...
Abode Photoshop'un bildiğim kadarını (bilmediğim 3 yeri var çözemedim gitti arkadaşlar) size öğreteceğim. Çok uzun sürmeyeceğini tahmin ediyorum.
Photofilitre dersi almak isteyen arkadaşlarımızı !Erenci Admin! olan arkadaşımız Öykü yani GreenCrowe ye yönlendiriyorum. Abode Photoshop derlseri benim.
Bu programları öğrenen arkadaşlar dergimize de yardımda blunabilirler ve dergimiz artık çıkabilir.
Katılım çoğalırsa kesinlikle bu işi düşünüyorum. Lütfen yorumlarınızı ve katılımlarınızı buraya yazın arkadaşlar. İsteğe göre başlatıcam 2 kişiyi geçerse yapıcam arkadaşlar.

En son GreenCrowe tarafından Paz Kas. 30, 2008 12:14 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi (Sebep : Canım kullanıcı adım Green_Crowe değil GreenCrowe)
http://hepsiciler.forumtwilight.com

Abode Photoshop Dersleri
1 sayfadaki 1 sayfası